Co robimy?

Współczesny Luxury Interior Design nie jest jedynie sztuką kształtowania i planowania ekskluzywnych przestrzeni, obejmującą wystrój i wyposażenie z uwzględnieniem funkcji pomieszczenia; to także śledzenie trendów modowych panujących w otaczającym nas świecie wraz z umiejętnym dopasowywaniem ich do potrzeb i budżetu klienta. To także planowanie przyszłościowe dające poczucie pewności, iż stworzone wnętrze wytrzyma próbę czasu i będzie przynosić zwrot z inwestycji również po upływie wielu lat.

JUSTYNA TATYS LUXURY INTERIORS to nie tylko studio projektowania luksusowych wnętrz, ale także marka gwarantujące najwyższy poziom usług dla wymagających klientów prywatnych i komercyjnych sektora premium. Zrodzona z filozofii i doświadczenia, zapewnia klientom kompleksowe usługi i perfekcyjnie zaprojektowane wnętrze. Przestrzenie kreowane przez JUSTYNĘ TATYS wyróżniają się harmonią, elegancją i wysublimowaną jakością, przy jednoczesnym zachowaniu wszelkich funkcjonalności. Wysoko wykwalifikowany i doświadczony zespół architektów wnętrz GLAM PROJECT zapewni Państwu kompleksową usługę: począwszy od koncepcji i planowania przestrzeni, poprzez stworzenie szczegółowego projektu wizualnego i technicznego, aż do jego realizacji „pod klucz”. Specjalizujemy się w kompleksowej usłudze projektowej i realizacyjnej, skupiając się na tworzeniu niestandardowych , przemyślanych wnętrz, odzwierciedlających potrzeby i marzenia naszych klientów. Justyna Tatys przykłada szczególną wagę do praktyczności i komfortu użytkowania zaprojektowanych przestrzeni mając na uwadze fakt, iż sukces jej projektów zależy nie tylko od finalnego wyniku, ale od całego procesu związanego z obsługą klienta.

Z góry przepraszamy za to, że nie przyjmujemy do realizacji wszystkich zleceń projektowych, co wynika z naszej filozofii obsługi klienta. Jesteśmy dumni z tego, że wykonujemy ograniczoną w ciągu roku ilość projektów tak, aby każdemu z naszych klientów poświęcić maksymalną ilość czasu i uwagi. Przygotowujemy zamówienia na zatwierdzone produkty i nadzorujemy ich dostawy, aby zapewnić terminowość i ciągłość prac na inwestycji. Wieloletnie doświadczenie w branży zaowocowało współpracą z zaufanymi podwykonawcami, pozwalając nam zapewnić spójność projektu przy szczegółowym planowaniu dostaw i użyciu materiałów najwyższej jakości.

Projektowanie ekskluzywnych wnętrz – nasza misja

Dysponujesz przestrzenią, którą wyróżnia wyłącznie potencjał i brakuje Ci pomysłu, aby w awangardowy sposób zadbać o jego wykorzystanie? Dzięki współpracy z GLAM PROJECT zrozumiesz filozofię Luxury Interiors i potrzebę kreowania wnętrz, które nie tylko podobają się odbiorcom. Dla nas „podobać się” to za mało. Chcemy zachwycać i robimy to bez żadnych kompromisów. Nie pozwalamy sobie na powierzchowność – każda przestrzeń zasługuje na to, aby podkreślić jej charakter w wyrafinowany, niespotykany dotąd i wykraczający poza standardy rynku sposób.

Nie boimy się podejmowania odważnych, bardzo często kontrastowych decyzji na rzecz gustownego designu. Projekty luksusowych wnętrz to nasza domena. Spełniamy marzenia naszych klientów, materializując wyobrażenia o ekskluzywnych i pełnych przepychu paryskich apartamentach, finezyjnych willach ze słonecznej Toskanii lub nowojorskich loftach wprost z Piątej Alei. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam umiejętnie połączyć oczekiwania inwestorów z rzeczywistością na rynku i trendami, które aktualnie obowiązują, tworząc wnętrza, które charakteryzuje rozmach, blichtr, konsekwencja i determinacja, ale również wysublimowanie, smak i luksus.

Do naszych zadań należy projektowanie i aranżacja przestrzeni wpisującej się w klasę premium, dlatego dbamy o to, aby eksponować zarówno fundamentalne elementy każdego wnętrza, jak i podkreślać jej potencjał detalami, wobec których nierzadko warto podjąć ryzyko, np. mocne barwy, kontrasty, ostre formy.

Projektowanie luksusowych wnętrz

Trendy w architekturze wnętrz zmieniają się nie tylko w skali sezonu. Codziennie na rynku pojawiają się innowacyjne rozwiązania, które inspirują, motywują i pozwalają projektować przestrzeń w dobrym stylu. Projekty ekskluzywnych wnętrz, które realizujemy są nie tylko funkcjonalne, ale przede wszystkim spójne, co sprawia niemałą trudność niedoświadczonym designerom. Sztuką jest stworzenie ekskluzywnej i bogatej przestrzeni, która zachwyca zarówno koncepcją artystyczną, jak i niezwykłym komfortem jej użytkowania.

Projektujemy i aranżujemy wnętrza na całym świecie. Doskonale znamy branżę i uważamy, że wyłącznie wizjonerskie podejście do realizacji projektu jest w stanie całkowicie zrewolucjonizować branżę. Dobry designer wie, jakie narzędzia pomogą mu osiągnąć efekt, który zamknie się w ramach prestiżu. Wyłącznie przemyślana kompozycja oparta na najlepszych materiałach, kolorach i wzornictwie gwarantuje sukces.

Nasza praca idzie w parze z pasją, dzięki czemu nie mamy żadnych obiekcji, aby łamać stereotypy i konwenanse oraz rezygnować z powielanych schematów. Dobry gust, oryginalny design, czerpanie inspiracji z różnorodnych stylów architektonicznych i kreatywne budowanie renomowanych przestrzeni to pakiet cech i usług, które wpisują się w filozofię działania naszej firmy.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że to detale decydują o tym, jaki charakter zyska wnętrze. Nie pozwalamy na kompulsywne i przypadkowe aranżowanie przestrzeni – świadomie tworzymy każde wnętrze, operując modnymi dekoracjami, perfekcyjnie zgranymi z resztą elementów.

Spektakularny efekt realizacji projektu to wynikowa ogromnego doświadczenia naszego teamu, indywidualnego podejścia do każdego zlecenia oraz inwestora, świadomości branży, dostępu do najlepszych i najwyższej jakości materiałów, współpracy z zespołem zaufanych wykonawców i podwykonawców projektu, jak również wyszukanego gustu i zmysłu artystycznego.

Projektujemy wnętrza z sektora prywatnego i komercyjnego. Aranżujemy przestrzeń biznesową i tworzymy osobistą strefę komfortu dla naszych klientów. Współpracujemy z klientami z całego świata, projektując luksusowe rezydencje, apartamenty, domy, wille, lofty, biura czy hotele. Z sukcesem definiujemy luksus.

Skontaktuj się z nami – opowiedz, czego potrzebujesz, a my zajmiemy się resztą. Nasza dewiza to: Luxury Interior Design.

Projektowanie ekskluzywnych, luksusowych wnętrz | Modne projekty

Odwróć urządzenie,
aby komfortowo korzystać
ze strony.