Justyna Tatys

„Architekt wnętrz to nie tylko zawód, to głównie pasja kreowania przestrzeni dla ludzi w oparciu o zachowanie trzech zasad: jakości, użyteczności i piękna. To także umiejętność tworzenia czegoś z niczego.” To właśnie ta pasja do otaczania się pięknymi wnętrzami sprawia, że moja praca przynosi zadowolenie mnie i mojemu zespołowi. Stworzyłam markę zajmującą się projektowaniem luksusowych wnętrz nie tylko w Warszawie, ale także w innych dużych miastach Polski i poza jej granicami: w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Rosji i Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Jestem nie tylko projektantką wnętrz, ale również businesswoman: właścicielką biura projektowego JT DESIGN oraz założycielem i prezesem firmy GLAM PROJECT, zajmującej się wdrożeniem i realizacją moich projektów. Dotychczasową reputację zdobyłam dzięki niekonwencjonalnym pomysłom oraz indywidualnemu podejściu do powierzonych mi projektów, co zapewnia moim klientom poczucie, iż stworzę dla nich wyjątkowe, luksusowe i niepowtarzalne wnętrze. Specjalizuję się w projektowaniu ekskluzywnych wnętrz prywatnych i komercyjnych „szytych na miarę” dla wymagających klientów. Od prawie dziesięciu lat zajmuję się projektowaniem luksusowych domów, rezydencji, apartamentów typu penthouse i loft oraz projektowaniem ekskluzywnych przestrzeni komercyjnych- restauracji, hoteli i powierzchni biurowych. Moimi klientami są nie tylko firmy podążające za zmieniającymi się trendami mody wizerunku wnętrz, ale także biznesmeni, przedsiębiorcy, sportowcy i celebryci.
Swoje umiejętności rozwijałam pod okiem wybitnych projektantów, co pozwoliło mi wykonywać zlecenia dla najbardziej wymagających klientów. Stale podnoszę jakość swoich usług dzięki aktywnemu uczestnictwu w najważniejszych, światowych targach wyposażenia wnętrz, gdzie śledzę aktualne trendy i nawiązuję współpracę z najlepszymi producentami i dostawcami luksusowego rynku wyposażenia wnętrz. Inspiracją do mojej pracy zawsze było włoskie wzornictwo, będące motorem światowego designu. To właśnie produkty pochodzące od włoskich producentów stanowią inspirację dla moich flagowych projektów.

Oprócz tego biorę aktywny udział w tworzeniu artykułów i materiałów dla mediów społecznościach, prasy branżowej i bloga poświęconemu tematyce projektowania luksusowych wnętrz. Miarą mojego sukcesu jest ilość zadowolonych klientów oraz zrealizowanych projektów.

Odwróć urządzenie,
aby komfortowo korzystać
ze strony.