Inteligentny dom to nie oksymoron. Żyjemy w XXI wieku. W czasach, kiedy Twój telefon może zastąpić klucze do domu, a obiad podgrzejesz za pomocą aplikacji, wracając z pracy. Brzmi niewiarygodnie, prawda? Przekonaj się, jak działa smart home i czym jeszcze może nas zaskoczyć technologia.

Rok 2019 to nowe rozdanie w świecie designu. Projektanci wnętrz mają pełne pole do popisu i morze możliwości w kwestii aranżacji. Co jest trendy, a co zdecydowanie passé? Sprawdźcie, czym warto inspirować się w nadchodzących sezonach.

GLAM PROJECT jako pierwsza firma projektowa w Polsce, została nagrodzona statuetką Luksusowa Marka Roku 2018!

To jedyna nagroda tego typu oraz jedyna taka statuetka, wręczana luksusowym firmom, produktom i usługom na całym świecie.

Łazienka jest pomieszczeniem, które już nie tylko spełnia swoją podstawową funkcję, ale i rolę domowego SPA – miejsca, w którym chcemy się zrelaksować. Taka może stać się łazienka inspirowana marmurem – niestety wciąż kojarzona z luksusem i przepychem. Czy słusznie?

Marmur często wykorzystywany jest przez architektów wnętrz w projektach łazienek. Jego zastosowanie zazwyczaj kojarzone jest z elegancką, luksusową oraz drogą łazienką. Czy zawsze musi tak być? Czy koniecznym jest, by łazienka w całości została pokryta tym kamieniem? Oczywiście, że nie – wiele bowiem zależy od naszych własnych preferencji i pomysłów.

Popularne na blogu

Smart home – rewolucja w architekturze

Interior design 2019 – trendy we wnętrzach

Luksusowa Marka Roku 2018

Zobacz jak pracujemy

Odwróć urządzenie
aby komfortowo korzystać
ze strony.